Malatya Gazeteciler Cemiyeti
Cemiyetimize Antalya'dan ziyaret
25 Temmuz 2020 Bizden Haberler 1905

Cemiyetimize Antalya'dan ziyaret

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı, Antalya-Kemer GÖZCÜ Gazetesi Sahibi hemşehrimiz Ahmet Duran Yenigün, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Yıllar önce Malatya'dan Antalya'ya taşınan ve Kemer İlçesine yerleşen Kemer Gözcü Gazetesi Sahibi hemşehrimi,z Ahmet Duran Yenigün, yakınlarını ziyaret için geldiği ilimizde Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonunu n oluşturan Federasyonlardan biri olan Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan Yenigün'ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden MGC Başkanı Vahap Güner, ziyaret nedeniyle teşekkür etti.
Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı, Antalya-Kemer GÖZCÜ Gazetesi Sahibi Ahmet Duran Yenigün, Malatya Gazeteciler Cemiyetinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonun çatısı altında bulunan Antalya ve Malatya Gazeteciler Cemiyetilerinin önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyarete geldiğinisöyledi.

Top