Malatya Gazeteciler Cemiyeti
SULTANGAZİ MALATYALILAR DERNEĞİ TOPLANDI
28 Haziran 2020 Gündem 57

SULTANGAZİ MALATYALILAR DERNEĞİ TOPLANDI

Covid 19 Sürecinde Bir Araya Gelemeyen İSTANBUL-Sultangazi Malatyalılar Derneği Yönetimi, Uzun Bir aradan sonra ilk defa bir araya geldi.

Sultangazi Malatyalılar Derneği Genel Başkanı Hadi Dursun ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Katıldığı Toplantı Malatyalı İş Adamı Ramazan Yıldızın Anadolu Yakasında bulunan Şehr-i Dilmun isimli işletmesinde gerçekleştirildi.

Dernek Genel Başkanı Hadi Dursun "Pandemi sürecinde Sosyal Mesafe Kurallarına uyarak bir araya gelmedik. Bu süreçte bazı görüşmelerimizi de, tele konferans ve sosyal medya üzerinden gerçekleştirdik. Bugün burada bulanmamızın asıl sebebi, normal günlerde ailelerimizden fazla görüşüp bir araya geldiğimiz Yönetim Kurulu Üyelerimizin bir birine olan özlem ve muhabbetidir. Tabiki gündemimizde olan başlıklar ve konular var. Ama onları başlıklar halinde geçip çayımızı kahvemizi yudumlayarak hasret gidereceğiz. Katılan ve mazeretlerini bildirip katılamayan tüm Yönetim Kurulu üyelerimize çok teşekkür ederim. Ayrıca bugün mekanında bir araya geldiğimiz Malatyamız ve bizler için büyük bir değer olan Ramazan Yıldız ağabeyimizede ev sahipliğinden ötürü şahsım ve yönetimim adına teşekkür ederim" dedi. 

   

Top