Malatya Gazeteciler Cemiyeti
'Yeni Malatyaspor'da tTek Yürek Olma Zamanıdır'
14 Haziran 2021 Spor 167

'Yeni Malatyaspor'da tTek Yürek Olma Zamanıdır'

Ankara Malatyasporlular Derneği tüm Malatyalıları Yeni Malatyaspor çatısı altında birleşmeye davet ederek "Tek yürek olma zamanıdır" dediler.

Ankara Malatyasporlular Derneğinden yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Derelerden, çaylardan, ırmaklardan geçip Denizlere kavuşan son 5 yılda Okyanuslara açılan Yeni Malatyaspor gemisinin kaptanının başarılarından sebeblenen kim olursa olsun Bu Şanlı Gemiyi karaya çekmek gibi bir hezeyan içinde olursa kendi ayağına sıkar ....Yeni Malatyaspor kulübünden bahis olunduğunda ŞEREFİMİZ , NAMUSUMUZ ,ORTAK PAYDAMIZ, ŞEHRİN TANITIM GÜCÜ gibi Süslü kelimeleri duymak yerine Sizlerden Camiaya Sahip çıkmanızı Ekonomik dengelerini sağlam bir yapıya kavuşuncaya kadar mücadele içinde olmanızı Arz ederim .

Bu kulübü ele geçirmeye çalışan her önüne gelene Başkanım diye hitap ederek algı operasyonu yapan Çıkar ve Rant için bir araya gelen kisiler sizlerin söylemediği , kullanmadığı sözleri söyleyerek algı operasyonlarına devam etmektedir ve bunların menfaat kapıları kapandığı için ADİL GEVREK GİTSİN KİM GELİRSE GELSİN MANTIĞI ÜLKEMİZİ KARANLIĞA BIRAKMAK İSTEYENLERİN MANTIĞIDIR. ..

Bunları kayda değer alarak Mevcut Başkana BIRAK demenin dışında neden ? Adil Başkanı da yanınıza alarak Başkanımız bizlere sayısız mutluluklar yaşattı kendi yağı ile kavruldu az bir destekle Süper ligde Takımımızı yönetiyor NE İSTİYORSUNUZ BU İNSANDAN diyeceğiniz yere BIRAK DEMEK EN KOLAY SEÇİM GİBİ GELİYOR .

Sizler Davasına bağlı Ülkemizin Siyasetine Damga vuran Malatyamız için gecesini gündüzüne katan koca bir Şehrin daha iyi olması için Sanayisinden, Kültürüne , Çiftçisinden, Ekonomisine , Sağlık Altyapısından, Sosyal Sorumluluk projelerine kadar Malatyamız için hizmetkar olan Bakanımız , Milletvekillerimiz , Büyükşehir Belediye Başkanımız , İlçe Belediye Başkanlarımız olarak GURURUMUZ ve Bu Şehrin yarınlarının İSTİKBALİSİNİZ. ....

AMACI MENFAAT VE ÇIKAR UĞRUNA BİR ARAYA GELEN 300 kişinin sesini dinleyip Yeni Malatyaspor delegelerini hiçe sayarak bir yol haritası çizmek ise bu yol çıkmaz bir yoldur.

Şehrimizin Takımı Yeni Malatyaspor için Barış kardeşlik dostluk için Süper ligde daha iyi ses getirmek için Bakanımızdan , Milletvekillerimize , Belediye Başkanlarımızdan , İş Adamlarımıza Tüm Odalarımız , Derneklerimiz ,Sivil Toplum Başkanlarımız ile ŞIMDİ YENİ MALATYASPOR için TEK VÜCUD TEK YÜREK OLMANIN ZAMANIDIR ....

SAYGILARIMIZLA

ANKARA MALATYASPORLULAR DERNEĞİ

Top