Malatya Gazeteciler Cemiyeti
Nurettin Öndeş Taburcu Oldu
12 Eylül 2021 Gündem 176

Nurettin Öndeş Taburcu Oldu

Demiryol-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı, Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Malatyalı Nurettin Öndeş geçirdiği kalp krizinin ardından taburcu oldu.

Malatya'da ve Demiryolu camiasında saygı duyulan  Demiryol-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Öndeş 15 Ağustos'ta Kalp krizi geçirmesi sonucu Ankara Medical Park Batıkent Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi altına alınmasının ardından taburcu oldu. Nurettin Öndeş’in oğlu Kürşad Öndeş sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda  ”babam Nurettin Öndeş, bugün saat 13:00 itibari ile tedavi gördüğü Medical Park Batıkent Hastanesinden taburcu olmuştur. Tedavi sürecinde bizlerin yanında olan, arayan soran, duaları ile iyi dilek ve temennilerde bulunan herkese teşekkür ederim" dedi.

Çok sayıda demiryolu personelide Sendika Başkanı Öndeş'e geçmiş olsun mesajları yayınladı. Demiryol İş Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan, Demiryolu personeli Zülküf Dere ve Abdulvahap Gürcü, tedavi sürecinde Öndeş'i sık sık arayarak sağlık durumunu öğrenmeye çalıştılar. Demiryolu İşçileri Zülküf Dere ve Abdulvahap Gürcü "Başkanımızın sağlığına kavuşması bizleri mutlu etti. Göreve dönmesinin sevincini yaşıyoruz. Allah onu Demiryolu camiasına bağışladı. Acil şifalar diliyoruz" dediler.

Nurettin Öndeş'in önümüzdeki günlerde görevine yeniden başlayacağı öğrenildi. 

 

Top